ספרים לעסקים קטנים

* גילוי נאות: הלינקים בעמוד זה הם לינקים ממומנים/פרסומות.

אם מצב העסק שלכם טוב, אין לכם הרבה זמן פנוי. ובכל זאת, לפרילאנסרים ובעלי עסקים קטנים חשוב מאוד להרחיב את הידע, ללמוד מיומנויות חדשות ולהתעדכן בחידושים בתחום שלהם. אפשר לעשות זאת באינטרנט, כמובן, אבל לפעמים אין תחליף לספר טוב – בפורמט נייר או דיגיטלי.

בעמוד זה (וגם במאמרים בקטגוריית "ספרים") נציג בפניכם ספרים מעניינים בתחום ניהול עסקים, עסקים קטנים, השקעות, ניירות ערך, שיווק, טכנולוגיה וכל נושא שנראה רלוונטי ומעניין לעצמאים ופרילאנסרים.

******************

 

סופו של ה"גדול"

The End of Big: How the Internet Makes David the New Goliath

עסקים קטנים - סופו של הגדול

האינטרנט שיבשה את המודלים הישנים בתחומים רבים. מהפכות פוליטיות מתחילות ממחאה של אדם אחד; אוניברסיטאות נאבקות על גיוס סטודנטים, משום שניתן ללמוד קורסים רבים אונליין ובחינם; כל אחד יכול לגייס תרומות בכל העולם עבור כל פרויקט אישי וייחודי ועוד.

הספר סוקר את השינויים הדרמטיים העוברים על כולנו בגלל היכולת להיות מחוברים לרשת כל הזמן, וסוקר זוויות חיוביות ושליליות של המצב הייחודי בו אנו נמצאים במאה ה-21.

למידע נוסף

 

******************

עוד כסף, בבקשה

 

 

More Money Please

התנהלות פיננסית עוד כסף בבקשה

לרובנו יש השכלה תיכונית או אקדמית, אנחנו יודעים עובדות רבות בתחום ההיסטוריה, המתמטיקה והתרבות, אבל חלק ניכר מאיתנו לוקה בחסר בכל הקשור להשכלה פיננסית. הספר "עוד כסף, בבקשה" מעניק לכם ידע בסיסי וחיוני בכל הקשור להתנהלות פיננסית אישית. באמצעות הספר תוכלו ללמוד איך לנהל תקציב, איך לשלם על תואר אקדמי בלי להיכנס לחובות עצומים, איך לחסוך לפנסיה ועוד. חלק מהמידע נכון לארה"ב בלבד, אבל התנהלות פיננסית נבונה היא עניין גלובלי.

למידע נוסף

******************

ניהול היום-יום

Manage Your Day-to-Day: Build Your Routine, Find Your Focus, and Sharpen Your Creative Mind

ניהול חיי היום יום - טיפים ליעילות

אם אתם חשים מותשים ולא ממוקדים, אם אתם מרגישים שעבדתם כל היום אבל לא השגתם כלום, ייתכן שזה הספר בשבילכם. העולם השתנה, וכך גם הדרך שבה אנו עובדים. הספר מכיל דברי חוכמה מ-20 אנשי יצירה ידועים, בהם דן אריאלי, קאל ניופורט וגרטשן רובין, ויציג לכם טיפים ודרכים לשפר את ניהול היום יום ואיכות החיים שלכם.

למידע נוסף

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *