הרבלייף, עבודה מהבית ופירמידת ה-8 מיליארד דולר

www.shopware.de - by permisson of Public Relations shopware AG

כל מי שמסתובב באופן שגרתי באינטרנט, וגם מי שלא, בוודאי נתקל פעם או פעמיים בפרסומת או ספאם ישיר לדואר, המציעים "עבודה רווחית מהבית ללא מאמץ". גם היום, בעידן המידע השקוף, שבו אפשר למצוא פרטים ועובדות חשובות על כל הצעה שמציעים לנו, רבים נופלים בפח הזה, המכונה בשם המכובס "פירמידה". זה קורה גם לפרילאנסרים לא מעטים, שמחפשים להשלים הכנסה ולנצל טוב יותר את הזמן שהם גם כך מבלים מול המחשב.

באופן פרדוקסלי, יש אכן פוטנציאל רווח עצום בהצעות הללו. יש מי שמרוויח כסף רב מהפירמדות, ההרבלייף וכל שגעון אחר שמציע עבודה ללא מאמץ וכסף שמייצר את עצמו – מונחים שיש בהם סתירה אינהרנטית. אבל, שלא יהיו לכם טעויות – לא אתם מרוויחים מהרמאות הזו. לא הפרילאנסר, לא עקרת הבית ולא המובטל הנואש. המרוויחים מהפירמידות הם תאגידים גדולים, שיש להם את האמצעים והממון הראשוני הדרושים להנעה של תהליך מלא פראיירים שכזה.

אם אתם רוצים הוכחות מסודרות, מומלץ לכם לקרוא את סיפורו של פרילאנסר שנדפק על ידי לקוח, וכהשלמת הכנסה ניסה להיכנס לעולם ה"הכנסה מהבית". אותו פרילאנסר גילה כי מרבית האתרים, העלונים ודפי הנחיתה שמציעים את אותה עבודה קסומה, מובילים לחברה אחת, גדולה, שנקראת Centurion Media Group, נמצאת בברבאדוס (אלא מה) ומנוהלת על ידי איש אחד מוונקובר, בשם שון דהאל.

הכתבה באנגלית ודי ארוכה, אבל שווה קריאה – לכל מי שעוד חושב שעשיית כסף היא עניין קל, ושרק צריך ללקט אותו מהרצפה.

תמונה: www.shopware.de – by permisson of Public Relations shopware AG

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *