פרילאנסרים מהווים שליש מכוח העבודה האמריקאי

מישהו מטפל באתר שלך?

בניתם אתר מרשים ואתם לא רואים תוצאות? האתר צונח בגוגל? האתר איטי או נתקע? הלקוחות לא מגיעים? הגיע הזמן לניהול אתרים מקצועי.

פרילאנסרים בארה"ב

הנתון שבכותרת מדהים. קשה להאמין, אבל כ-55 מיליון אמריקאים מוגדרים כיום כפרילאנסרים, והם מהווים שליש מכוח העבודה בארה"ב.

קווינסי לארסון, המלמד ב-FreeCodeCamp.com, ביצע סקר בקרב 6,000 פרילאנסרים בארה"ב, וחזר עם תוצאות מעניינות. מסתבר שמרבית הפרילאנסרים הם לא ממש עצמאים, אלא שכירים למחצה. כ-35% מהפרילאנסרים מועסקים, למעשה, על ידי חברה, אולם לא בתנאים של שכיר, אלא על בסיס חוזה אישי וללא הטבות של שכירים. 25% עובדים במשרה מלאה ועושים פרויקטים מהצד. רק 7% הם בעלי עסקים ממש.

פרילאנסרים שזה עיסוקם היחידי, עובדים כ-36 שעות בשבוע – הרבה פחות מהממוצע של שכיר אמריקאי, שעובד 47 שעות בשבוע. 79% מהפרילאנסרים חושבים שמצבם והעבודה שלהם טובים יותר מאלה של שכיר.

מדוע עסקים שוכרים את שירותיהם של פרילאנסרים?

עסקים רבים מעדיפים לשכור שירותים חיצוניים של פרילאנסרים, משום שביצוע העבודה הנדרשת בתוך העסק עצמו (In House) תעלה להם יותר. בחלק מהמקרים, הפרילאנסרים מציעים סט כישורים ומיומנויות שקשה למצוא אצל עובדים שכירים.

כ-50% מהפרילאנסרים שנשכרו דיווחו על עלייה בדרישה לשירותים שלהם בשנה האחרונה. 9% דיווחו על ירידה. רוב הפרילאנסרים מוצאים עבודה דרך הרשתות החברתיות האישיות שלהם – חברים, משפחה, מכרים ועמיתים, אולם 36% דיווחו שהם מוצאים הזדמנויות לפרויקטים ברשתות חברתיות.

צילום: נחלת הכלל

תגיות: , , ,
נושאים: כל המאמרים, עסקים קטנים, פרילאנסרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

ספרים מומלצים לעסקים קטנים
הרשמה לעדכוני האתר


Created by Webfish.